facebook

  getijden  2019 2019    2020   
 
        Tijdens de krokus-, paas-, zomer- en herfstvakantie kunnen leden van RSYC gratis deelnemen aan de dagelijkse lessen van de zeilwagenschool van LAZEF,
vooraf afspreken met clubtrainer Veerle of telefonisch 058/415747.

november laag tij  activiteit plaats klassen club open
  vr   01-11  10:04  22:29  Najaarsstage. 9:00-11:30 (rsyc)   De Panne    11:00-17:00 
  za   02-11  10:48  23:14  Najaarsstage. 9:30-12:00 (rsyc)
6 Heures de Berck. 8:30 (eole cub)  
De Panne
Berck(F)  

 
11:00-17:00 
  zo   03-11  11:37  Najaarsstage reservedatum. 10:00-12:30 (rsyc)
6 Heures de Berck(eole cub)  
De Panne
Berck(F)  

 
11:00-17:00 
  ma   04-11  0:06  12:39         
  di   05-11  1:09  13:46         
  wo   06-11  2:15  14:56         
  do   07-11  3:32  16:15         
  vr   08-11  4:53  17:16         
  za   09-11  5:42  17:59        11:00-17:00 
  zo   10-11  6:19  18:34  European Championship(Noordwester)   Terschelling(NL)   2,3,5,S,P  11:00-17:00 
  ma   11-11  6:48  19:04  European Championship(Noordwester)   Terschelling(NL)   2,3,5,S,P  11:00-17:00 
  di   12-11  7:16  19:34  European Championship(Noordwester)   Terschelling(NL)   2,3,5,S,P   
  wo   13-11  7:48  20:07  European Championship(Noordwester)   Terschelling(NL)   2,3,5,S,P   
  do   14-11  8:23  20:43  European Championship(Noordwester)   Terschelling(NL)   2,3,5,S,P   
  vr   15-11  8:59  21:20  European Championship(Noordwester)   Terschelling(NL)   2,3,5,S,P   
  za   16-11  9:37  21:58        11:00-17:00 
  zo   17-11  10:18  22:40        11:00-17:00 
  ma   18-11  11:04  23:31         
  di   19-11    12:06         
  wo   20-11  0:38  13:18         
  do   21-11  1:49  14:28         
  vr   22-11  2:58  15:39         
  za   23-11  4:15  16:51        11:00-17:00 
  zo   24-11  5:22  17:48        11:00-17:00 
  ma   25-11  6:13  18:36         
  di   26-11  6:58  19:20         
  wo   27-11  7:40  20:03         
  do   28-11  8:23  20:45         
  vr   29-11  9:05  21:26         
  za   30-11  9:47  22:08  Sycod Cup. 8:30 (sycod)   Oostduinkerke  2,3,5,P,S  11:00-17:00 
 
   EK    VM    LK    NM